Düğün Dansı

Düğün Dansı

By In Dans Dersleri On 11 Mayıs 2015


Düğün Dansı Unutulmaz!

Düğün dansı çiftlerin hem çok yapmak istediği hem de çok heyecanlandıkları bir eylem. Yaklaştı,dans müziğinizi seçtiniz sıra dans etmeye geldi.Sadece dans koreografinizi değil fotoğraf çekimi sırasındaki pozlarınızı ve düğünün genel organizasyonuyla ilgili dans ve müzikleri de içeren kapsamlı bir çalışma ile bu çok özel gününüzü daha anlamlı hale getirebilirsiniz.İlk dansınız için arayınız.

İlk Dans Unutulmaz Tel : 0 (532) 401 01 83

İlk dans çoğu çift için büyük stres kaynağı olabiliyor. Yılların deneyimi ile bu konuda düğün dansı koçluğu yapmak çok keyifli. Çiftlerin heyecanını azaltmak ve onları anlamak ilk dansları için size güveniyor olmaları en önemli etkenler olarak değerlendirebiliriz. 

Bu öyle bir heyecan ki çoğu zaman nikah heyecanının önüne geçebiliyor. Olması gereken riske girmeden doğru seçimler yapmak. Çiftlerin özel müzikleri olabilir ama müziğin dans ile uyumuna bakarak  değerlendirme yapılmalı ve koreografinin temeli belirlenmelidir.

İlk Dans Unutulmaz Tel : 0 (532) 401 01 83

Burada bir kaç konuya değinmemiz gerekiyor. Düğün dansı için düğün tarihine iki üç ay kala harekete geçmenizi tavsiye ederim. Bu panik ve heyecanınızı yatıştıracaktır. Günümüzde grup dansları da popüler olmaya başladı. Bu yüzden seçim yaparken özel mi yoksa grup dersleri mi olacağına karar vermek yerinde olacaktır. 

Özel dans Dersleri Tel: 0 (532) 401 01 83

 Düğün dans müziği seçimi çok önemlidir. Düğün dansı derslerinde söylediğim bir söz var; ” öz olsun , sizi yansıtsın ,sizin olsun !”

 

*Beni Çok Sev -Tarkan

*Bella- Patric Fiori

*Love in Portofino- Dalida

*Everything I do- Bryan Adams

*Stay With Me- Goran Karan

*Dance Me to…To The And Of Love- Leonard Cohen

*Nothing Hill- She

*Portofino-

*Because You Loved Me- Celine Dion

*You Are Not Alone-Michael Jackson

*Je Taime- Lara Fabian

*Fikrimin İnce Gülü- İnce Saz

*Kalbimin Tek Sahibine-İrem Derici

*Ömrümün Sahibi-Rafet el Roman

*I Will Always Love You-Whitney Houston

Özel ve Grup Dans Dersleri İçin Arayınız Tel : 0 (532) 401 01 83

 

 

http://www.aysinkorucu.com/dans-dersleri/ozel-dans-dersi

https://www.youtube.com/watch?v=La0IJPt0t4Q


Related Posts