Dans Kursu Ataşehir’de başlıyor

Dans Kursu Ataşehir’de başlıyor

By In Dans Dersleri On 22 Şubat 2016


cocuklarla-dans-dersleri

Dans Kursu Ataşehir’de başlıyor! Dans Kursu Ataşehir’de başlıyor. Çocuklarla yapılan dansın ana hedefi dans ile oyun arasındaki bağlantıyı kurmak ve harika bir deneyim kazanmalarını sağlamaktır.

Ataşehir Dans Kursu

Kalıplaşmış dans uygulamalarından uzak liderlikten çok rehberlik içeren yaklaşımlarla çocukların bedensel-kinetik gelişimine katkı sağlamaktır. Ataşehir Dans Kursu Doğaçlama prensiplerine bakarak çıktığımız yolculukta çocuklar zihin ve beden koordinasyonunun yanı sıra kalpten ve yaratıcı düşünebilmeyi,kabiliyetlerini arttırmayı ve geliştirmeyi amaçlamaktayız.Eğleniyoruz,öğreniyoruz…

Ataşehir Dans Kursu

 

 

 

Mutlu ve barışık çocuklar için çocuğunuzu dans ile tanıştırın.

Başlangıç 12 Mart CumartesiAtaşehir Dans Kursu atasehir dans derslerimiz atasehirde basliyor oze dans keyfi
Saatler
11.00-11.50
12.00-12.50
iletişim: +90 (532) 401 01 83

http://www.aysinkorucu.com/dans-dersleri/dans-kursu

https://tr.wikipedia.org/wiki/Dans

 

 

 

Dans ! drama ! müzik ! sanat dalları ve çocuklara sağladığı kazanımlar şüphe götürmez bir gerçek…

☆Bu kazanımların her biri önemli ama hepsi bir araya geldiğinde daha bir anlam kazanır ve ortaya çıkanlar ve izlediğimiz yol ,özellikle çocuk yaşlarda alınan sanat eğitiminin amaç belirleme ve hedef koyma konusunda inanılmaz bir refleks ve deneyim  kazandırdığı gerçeğini destekler.

☆Çocuklarımız sanatın iç disiplinine ve uygulanan eğitim süreçlerine adapte olmaya başladıkça odaklanma ve zaman yönetimi gibi kazanımlar elde eder.

☆Özellikle ortak yapılan sanatlar, örneğin müzik, drama ya da dans grubunda takım çalışması, paylaşım, sağlam arkadaşlık ve değerler kavramlarını destekler.

☆Sanat çocuklara özgüven kazandırır
Sanat eğitiminin aşamalarını bir bir atlayan   çocukta gelişen özgüven ve cesaret gibi olgular kişiliğinin temel taşlarını oluşturmaya başlar.

☆Mutluluk, neş’e ve işbirliği ! Bu ve bunun  gibi bir çok faydalı nedenden dolayı 2019 -2020 eğitim sezonunda Bando Çocuk Evi bünyesinde ve kurucumuz M.Serdar Karaduman ‘ın destekleri ile “Her Çocuk Sanatçıdır ” diyerek müthiş bir sezona tüm hızı ve kalitesi ile ekim ayı itibari ile başlıyoruz…

Ayşin KORUCU ERDAĞ
Genel Sanat Yönetmeni

 


Related Posts